Elektromobilis ir krovimo kabelis

Elektromobilis VW ID. Aero

Elektromobilis VW ID. Aero
729 views 0 komentarus

Volkswagen, kuri neslepia savo itin ambicingų planų elektromobilumo srityje, pristatė dar vieną naują elektromobilį – Elektromobilis VW ID. Aero – kuris su pilna baterija gali įveikti daugiau nei 600 kilometrų.

Tokie skaičiai negali nedžiuginti ir šis naujasis elektromobilis iškart šaus į TOP 10 daugiausių nuvažiuojančių elektromobilių sąrašą.

Labai smagu girdėti ir matyti, jog Volkswagen grupė ne tik žodžiais, bet ir darbais įrodo, jog nežada snausti ir leisti Tesla kompanijai vienvaldžiai užimti elektromobilių pasaulį, o iš tokios įtemptos konkurencijos laimėsime mes visi.

Tikėkimės, jog nuo dabar VW kompanija išleis vis daugiau elektromobilių, kurių nuvažiuojamas atstumas viršys 500 kilometrų ir range anxiety visi tikrai pamiršime.

Elektromobilis VW ID. Aero: specifikacijos

Nuvažiuojamas atstumas: 600 kilometrų

Baterijos dydis: 77 kWh

Oro pasipriešinimo koeficientas: 0,23

Kolkas nėra informacijos apie įkrovimo greitį, bet jis turbūt nebus lėtesnis nei elektromobilis VW ID.3 ir sieks minimum 110 kW, o gal, tikėkime, bus pasekta Tesla Model 3 pavyzdžiu ir elektromobilis VW ID. Aero galės įsikrauti 250 kW galia.

Taip pat turint omenyje baterijos dydį ir nuvažiuojamą atstumą, galima daryti išvadą, jog Volkswagen grupė pasiekė tam tikrų proveržių baterijos gamyboje ir pasiektas efektyvumas tikrai džiugina. Smagu, jog pasiekti tokį atstumą nereikia instaliuoti 100 kWh ar didesnių baterijų, kurios tik naudoja didesnius išteklius, o tuo pačiu ir labai pasunkina patį elektromobilį.

Volkswagen grupė taip pat paskelbė, jog pirmuosius šiuos modelius išvysime  2023 metais Kinijoje, o po to greitu metu ir Europoje.

Išvados

Negalima nepasidžiaugti didžiausios automobilių kompanijos pasaulyje progresu elektromobilių gamyboje. Volkswagen ID. Aero tikrai lengvai galės konkuruoti su Tesla kompanija ir konkuruoti aukštesnėje lygoje.

Tikėkimės, kad vis daugiau automobilių gamintojų paseks VW pavyzdžiu ir pateiks vis daugiau elektromobilių, kurie nuvažiuoja virš 500 kilometrų. Labai stiprių pareiškimų ypatingai laukiame iš Toyota kompanijos, kuri neseniai išleido savo pirmąjį Toyota elektromobilį: Toyota Bz4X fwd.

Volkswagen ID linija tampa labai gražiai išpildyta įvairiausiais modeliais:

Volkswagen ID. 3 – puikus Volkswagen Golf jauniausias brolis.

Volkswagen ID. 4 – miesto SUV.

Volkswagen ID. Buzz – itin spalvingas ir žaismingas elektrinis autobusiukas.

O ateityje išvysime ir dar daugiau ID linijos modelių. Tai super geros naujienos mums – elektromobilių naudotojams.

 

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Komentarai uždrausti.