Elektromobilis ir krovimo kabelis

Elektrinis minivenas Volkswagen ID. Buzz

Elektrinis minivenas ID. Buzz
1550 views 0 komentarus

Ilgai lauktas legendinio Volkswagen hipių autobusiuko elektrinis variantas – ID. Buzz – pagaliau buvo pristatytas plačiam pasauliui.

Dar 2017 metais buvo pirmą kartą pristytas elektrinio miniveno konceptas ir jau 5 metus šis elektromobilis buvo vienas laukiamiausių Volkswagen grupės naujienų.

VW ID. Buzz šiuo metu patenka į gan mažai išvystytą elektrinių transporto priemonių rinką: elektriniai minivenai (skirti žmonėms, o ne kroviniams), tad sėkmė praktiškai garantuota. Tai bus puikus elektrinis minivenas ilgoms kelionėms po gamtą su visa šeimyna ar būriu draugų.

VW ID. Buzz priklauso naujajai VW ID linijai, kurioje jau turime labai sėkmingus VW ID. 3 ir VW ID. 4.

VW ID. Buzz specifikacijos

Šis elektrinis minivenas ateityje turbūt turės keletą variacijų, ypatingai susijusių su baterijos talpa ir nuvažiuojamu atstumu, tačiau šiuo metu yra žinomi šie duomenys:

Baterijos talpa: 77.0 kWh

Nuvažiuojamas atstumas: iki 350 kilometrų (priklausomai nuo vidutinio greičio ir oro sąlygų)

Maksimalus greitis: 145km/h

Pagreitėjimas iki 100km/h: 10s

Elektros energijos suvartojimas (kWh/100km): 22,6kWh (turint omenyje, kad tai yra gan didelė transporto priemonė, toks efektyvumas yra pavyzdinis)

Įkrovos trukmė namuose (su įkrovimo stotele 11 kW): 8h 20 min

Įkrovos trukmė greituoju krovimu iki 170 kW: 28 min!

Krovinio dydis: 1121 L

Orientacinė kaina (nepatvirtinta): nuo 63 000 eurų

VW ID. Buzz duomenys yra tikrai pakankami kelionėms po Lietuvą ar visą Europą, turint omenyje, kad įkrovimo stotelių tinklas itin greitai plečiasi, tad net ir nuvažiuojamas atstumas iki 350 kilometrų neturėtų sukelti didelių problemų.

VW ID. Buzz šiuo metu pateikia gan spalvingą interjero spalvų paletę su gamtai draugiškomis medžiagomis.

Elektrinis minivenas ID. Buzz

Elektrinis minivenas ID. Buzz

Šis elektrinis minivenas, kaip ir daugelis kitų elektromobilių, turės lietimui jautrų ekraną, kuriame galėsite valdyti žemėlapius, automobilio salono nustatymus ir visus kitus Jums reikalingus dalykus.

Išvada

Nemeluosim, mes ir patys labai ilgai laukėme šio elektromobilio, nes jis ne tik turi puikius duomenis, bet ir patenka į visiškai kitą kategoriją: elektriniai minivenai, o ši rinka praktiškai tuščia.

Tai spalvingas, nuotaikingas elektrinis minivenas, kuris gatvėse tikrai patrauks daugelio akis.

Tai nuotykių ieškotojų transporto priemonė, kuri turi itin didelę krovinio talpą, tad kelionės į gamtą bus ne tik komfortabilios, bet ir draugiškos gamtai.

Tikėkimės, kad VW ID. Buzz bus sėkmingas modelis ir netolimoje ateityje sulauksime VW ID Cargo ir VW ID BUZZ California.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Komentarai uždrausti.