Elektromobilis ir krovimo kabelis

Elektromobilis Tesla Model S Plaid

Elektromobilis Tesla Model S Plaid
2626 views 7 komentarus

Tesla kompanija dar kartą nesustoja stebinti savo klientų ir 2021 metais į rinką išleidžia absoliutų „žvėrį”, kuris ne tik savo greičiu lenkia bet kokius masiškai gaminamus Ferrari, Lamborghini, Porsche ar kitus modelius, bet netgi vienetinius ar pačių savininkų „paturbinamus” modelius. Tereikia išgirsti vieną skaičių ir suprasite apie ką čia visa šnekta: nuo 0 iki 100 km/h šis elektromobilis gali pagreitėti per 1,98  sekundės. Greičiau nei 2 sekundės! Toks greitis iškart visus esančius elektromobilyje tiesiog bloškia prie sėdynių. Palyginimui Ferrari 458 iki 100km/h pagreitėja tik per 3.3 sekundes.

Elektromobilis Tesla Model S visada buvo pavyzdinis, greičiausias ir patogiausias elektromobilis visoje Tesla paletėje (iki buvo išleistas Tesla Roadster), tad nieko keisto, jog Tesla Model S Plaid elektromobilis sudomins labai daug sau leidžiančių įsigyti šį super elektromobilį klientų.

Tesla Model S Plaid specifikacija

Tesla Model S Plaid elektromobilio nuvažiuojamas atstumas sieks netgi iki 632 kilometrų. Tai jau praktiškai nužudo bet kokį „range anxiety”.

Arklio galios? Tik 1020.

Maksimalus greitis – viso labo 322km/h. Turbūt Vokietijos autobanuose pamatysime daug BMW ir AUDI modelių, kurie staiga turės pasitraukti iš trečiosios juostos ir užleisti šiuos gražuolius į priekį.

Krovimo greitis: 250 kWh. Per 15 minučių turėtumėte pasikrauti net iki 300km.

Ir be abejo kaip visuose Tesla Modeliuose bus galima įsidiegti pilną autonomiją ir kitus programinės įrangos privalumus.

Tesla Model S Plaid vidus

Tesla Model S Plaid vidus

Turbūt labiausiai visus nustebinusi ar suerzinusi detalė yra šio modelio vairas. Anglakalbėse valstybėse tai tiesiog vadinamas YOKE. Šis vairas yra kitokios formos, panašus į tokius, kokius naudoja formulėse.

Šiuo metu pasigirsta nuomonių, jog naudojant šį vairą kartais netyčia nusispaudžia mygtukai ant vairo ar iškyla kiti nepatogumai, bet esame tikri, jog po metų visus šiuos nepatogumus visi pamirš.

Tesla Model S Plaid kaina

Kaina viso labo tik apie 129 000 eurų.

Taip, tai labai brangus automobilis, labai. Bet turėkite minty, jog tai daug pigiau už visus Ferrari, Lamborghini ar tuo labiau Bughatti, bet to, Tesla Model S Plaid yra greitesnis už juos visus.  Bughatti kaina prasideda nuo maždaug 1.5 milijono eurų. Tad realiai už 10 kartų mažesnę kainą galėsite gauti greitesnį, išmanesnį, švaresnį ir toliau nuvažiuojantį automobilį. Bughatti pliusas teišlieka ilgametė istorija ir išskirtinis dizainas.

Išvados

Elektromobilis Tesla Model S Plaid tikrai nebus pats populiariausias elektromobilis pasaulyje, bet to nėra ir siekiama. Tai yra išskirtinis, super greitas, daug nuvažiuojantis šeimyninis sedanas. Šeimyninis sedanas, kuris lekia 322km/h ir jame nereikia sėdėti beveik visada kone atsigulus.

Elektromobiliai jau seniausiai įrodė, jog yra tobulesnė technologija už dyzelinius ar benzininius variklius. Tesla tai įrodė dar kartą ir argumentų prieš elektromobilius belieka vis mažiau.

Elektromobilis yra greičiau, patogiau, išmaniau, švariau, pigiau (važiuoti) ir begalė kitų pliusų.

Lauksime pirmųjų Tesla Model S Plaid Lietuvos keliuose, kurie praskuos (saugiu greičiu) nesukeldami beprotiško garso ar dūmų debesio.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Atsakymai į : 7

 1. … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: voltlab.lt/elektromobilis-tesla-model-s-plaid/ […]

 2. hack valorant parašė:

  … [Trackback]

  […] There you will find 8967 more Information to that Topic: voltlab.lt/elektromobilis-tesla-model-s-plaid/ […]

 3. … [Trackback]

  […] Find More here on that Topic: voltlab.lt/elektromobilis-tesla-model-s-plaid/ […]

 4. phim hoat hinh parašė:

  … [Trackback]

  […] Read More to that Topic: voltlab.lt/elektromobilis-tesla-model-s-plaid/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Read More here on that Topic: voltlab.lt/elektromobilis-tesla-model-s-plaid/ […]

 6. … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: voltlab.lt/elektromobilis-tesla-model-s-plaid/ […]

 7. Dan Helmer parašė:

  … [Trackback]

  […] Find More here on that Topic: voltlab.lt/elektromobilis-tesla-model-s-plaid/ […]