Elektromobilis ir krovimo kabelis

Wallbox elektromobilių stotelės namams

Wallbox elektromobilių stotelės
586 views 0 komentarus

Wallbox yra viena pirmaujančių elektromobilių stotelių gamintojų, sukėlusi revoliuciją elektrinių transporto priemonių (EV) pramonėje. Įkurta 2006 m., „Wallbox” siekia kurti pažangiausius sprendimus ir produktus, kurie leidžia patogiau naudotis elektra varomomis transporto priemonėmis: nuo elektromobilių iki statybinės technikos.

Bendrovė sukūrė pažangiausius pasaulyje elektromobilių įkroviklius, skirtus naudoti namuose ir versle, kurie vairuotojams užtikrina aukščiausią našumą, saugumą ir patogumą. Dėl savo lengvai įdiegiamų sprendimų „Wallbox” leidžia lengviau nei bet kada anksčiau įkrauti elektromobilį namuose ar biure, nesirūpinant nepatikimais energijos šaltiniais ar sudėtingomis diegimo procedūromis užtikrinant aukščiausio lygio saugumą.

WallBox elektromobilių stotelės jūsų namams

„Wallbox” siūlo didelį elektromobilių stotelių namams, skirtų visų tipų elektriniams automobiliams, pasirinkimą. Nuo galingo „Quasar” modelio, kurio galia siekia 80 A, iki elegantiškų ir stilingų „Pulsar” modelių su įvairios galios įkrovikliais. Kiekvienas ras ką pasirinkti. Pateikiame keturis geriausius „WallBox” namų įkroviklius elektromobiliams:

Wallbox Quasar elektromobilių stotelė

Wallbox Quasar elektromobilių stotelė

Ši galinga Wallbox elektormobilių stotelė siūlo iki 80 A išėjimo galią ir gali būti naudojama bet kokio tipo elektromobiliui. Ji turi intuityvią naudotojo sąsają, įkrovimo būseną rodančias LED lemputes ir įvairias saugos funkcijas, įskaitant apsaugą nuo atvirkštinio poliškumo, įžeminimo grandinės pertraukiklį (GFCI), apsaugą nuo viršįtampių ir temperatūros kontrolės sistemą (TCS). Be to, „Wi-Fi” ryšys leidžia naudotojams stebėti įkrovimo seansus ir internetu gauti tokius duomenis kaip energijos suvartojimas ir efektyvumo įvertinimas.

Wallbox Pulsar Plus elektromobilių stotelė

Wallbox Pulsar Plus elektromobilių stotelė

Ši elektromobilių stotelė yra aukštesnio lygio nei standartiniai „Pulsar” modeliai ir turi iki 50 A išėjimo galią bei daugelį tų pačių funkcijų, kaip ir „Quasar”, įskaitant įkrovimo būseną rodančias LED lemputes, GFCI apsaugą, TCS temperatūros reguliavimo sistemą ir „Wi-Fi” ryšį, leidžiantį stebėti energijos suvartojimą iš bet kurios pasaulio vietos. Be to, papildomai galima pasirinkti RFID autentiškumo nustatymo funkciją, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Wallbox Copper SB elektromobilių stotelė

Wallbox Copper SB elektromobilių stotelė

Tai yra pradinio lygio elektromobilių stotelė, skirta klientams, kurie nori greitai įkrauti savo transporto priemones, tačiau už mažesnę kainą. Jo išėjimo galia – nuo 7,4 kW iki 22 kW, o daugumą automobilių ji gali įkrauti maždaug per tris valandas arba greičiau. Šis įkroviklis taip pat turi sieninius montavimo laikiklius, todėl jį galima lengvai sumontuoti be jokios papildomos įrangos ar laidų.

Wallbox Commander 2 elektromobilių stotelė

Wallbox Commander 2 elektromobilių stotelė

Tai yra vidutinės klasės modelis, kurio išėjimo galia yra iki 22 kW, todėl jis tinka greitesniam įkrovimui nei Copper SB 7.4kW modelis. Šis įkroviklis taip pat turi integruotą „Wi-Fi” ryšį, todėl naudotojai gali nuotoliniu būdu stebėti savo energijos suvartojimą. Commander 2 taip pat turi pažangias saugos funkcijas, užtikrinančias maksimalią apsaugą nuo elektros smūgių ir perkrovos atvejų.

Modernus dizainas ir liečiamas ekranas Commander 2 elektromobilių stotelėse garantuoja maksimalų komfortą.

Išvada

Įrengę namuose vieną iš naujoviškų Wallbox įkroviklių daugiau niekada neturėsite nerimauti, kad ryte nepavyks pradėti kasdienės kelionės su nuosavu elektromobiliu, nes Wallbox elektromobilių stotelės pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir turi pažangius saugos protokolus, pavyzdžiui, GFCI apsaugą, kuri neleidžia įvykti trumpiesiems jungimams, taip pat automatines temperatūros valdymo sistemas, kurios užtikrina optimalias sąlygas, net jei įkroviklį naudojate lauke itin karštame ar šaltame klimate.

Wallbox elektromobilių stotelės pasižymi ir puikiu dizainu, tai taip pat gali tapti puikia namų eksterjero detale.

 

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Komentarai uždrausti.