Elektromobilis ir krovimo kabelis

Schneider electric elektromobilių stotelės

EVlink Home elektromobilių stotelė
409 views 0 komentarus

„Schneider Electric” yra tarptautinė energijos valdymo ir automatizavimo bendrovė, įsikūrusi Prancūzijoje. Bendrovė specializuojasi teikdama sprendimus komerciniams, pramoniniams ir gyvenamiesiems vartotojams, siekiantiems padidinti elektros energijos naudojimo efektyvumą. Schneider electric elektromobilių stotelės pasižymi patikimumu ir patvarumu. Bendrovė „Schneider Electric” yra sukūrusi keletą novatoriškų lengvųjų elektromobilių įkrovimo sprendimų, kurie buvo sukurti siekiant palengvinti įkrovimą ir padaryti jį efektyvesnį.

Nors kompanija specializuojasi ir didelės įtampos įrenginiuose, ir sudėtingose elektros struktūrose, tačiau taip pat kuria ir patogias bei patikimas elektromobilių stotelės namams, kurios atitika visų elektromobilių vairuotojų poreikius.

Apžvelkime kokios šiuo metu rinkoje yra Schneider electric elektromobilių stotelės.

EVlink Wallbox

Schneider electric elektromobilių stotelės - EVlink

„Schneider Electric” sieninė elektromobilių stotelė „EVlink Wallbox” turi puikią technologiją, kuri yra sukurta siekiant palengvinti ir efektyvinti elektromobilių įkrovimą. Lengvai naudojama sąsaja, kelios įkrovimo galimybės ir pažangios saugos funkcijos – tai puikus sprendimas išmaniesiems namams, viešbučiams ir įmonėms.

EVLink Walbox elektromobilių stotelės turi keletą variacijų, o silpniausio modelio maksimali galia yra 6,6 kW. Jis skirtas vienfaziams įrenginiams, naudojamiems namuose. Jis taip pat turi IP44 sertifikatą, leidžiantį jį naudoti lauke, todėl tinka įvairioms reikmėms.

Standartinio (galingesnio) modelio didžiausia galia yra 11 kW, jį galima naudoti tiek vienfaziuose (8 A), tiek trifaziuose (16 A) įrenginiuose su standartinėmis 2 tipo jungtimis. Jame yra RFID kortelių skaitytuvas, leidžiantis naudotis įkrovikliais naudojant bekontaktę kortelę arba programėlę. Šis modelis turi „Bluetooth” ryšį ir yra suderinamas su „Schneider Electric” programėle, leidžiančia patogiai valdyti įkrovimą išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Modelis „Pro” turi 22 kW maksimalią išėjimo galią ir yra skirtas trifaziams įrenginiams su 2 tipo jungtimis, leidžiančiomis trifazėse sistemose pasiekti iki 63 A įkrovimo greitį kiekvienoje fazėje. Jis palaiko kelis mokėjimo būdus (RFID kortelių skaitytuvą, mokėjimus SMS kodais ir t. t.), taip pat pažangius ryšio protokolus, pavyzdžiui, OCPP 1.6J/2.0J/1.5, taip pat ISO 15118 ryšio protokolą (V2G). Be to, per „eMobility” programėlę realiuoju laiku stebimi energijos suvartojimo duomenys, todėl galite stebėti energijos suvartojimą per tam tikrą laiką. Šis modelis puikiai tinka viešbučiams, parduotuvėms, restoranamas ir ofisams.

EVLink Home

Schneider electric elektromobilių stotelės - EVlink Home

EVlink Home – tai dar vienas Schneider kompanijos produktas, skirtas įsikrauti elektromobilius namuose.

EVlink Home pasižymi puikiu dizainu ir jo įkrovimo galia varijuoja nuo 3.7 kW iki 11 kW, tad puikiai tiks visiems namams.

Ši elektromobilių stotelė taip pat siūlo energijos valdymo funkcijas, pavyzdžiui, atidėto paleidimo, išmaniojo planavimo ir apkrovos išjungimo, kad būtų užtikrintas maksimalus efektyvumas ir sutaupytos lėšos.

Įrenginyje įdiegtos įvairios saugos funkcijos, pavyzdžiui, apsauga nuo įžeminimo, apsauga nuo viršįtampių ir temperatūros stebėjimas. Prietaisą galima prijungti prie interneto per „Wi-Fi” arba eternetą, todėl naudotojai gali realiuoju laiku stebėti energijos suvartojimą.

Be to, jį galima integruoti į namų automatizavimo sistemas, pavyzdžiui, „Amazon Alexa” arba „Google Home”, kad būtų galima valdyti balsu. Dėl kompaktiško dydžio ir paprasto įrengimo proceso „EVlink Home” yra efektyvus ir patogus būdas įkrauti elektromobilį namuose.

EVLink PRO AC

EVLink PRO AC

„Schneider Electric” „EVlink PRO AC” – tai 2 lygio įkrovimo stotelė, sukurta tiek gyvenamiesiems, tiek komerciniams naudotojams. Maksimali įkrovimo galia: 7,4 kW. Į „EVlink PRO AC” taip pat įdiegtos kelios saugos funkcijos, įskaitant apsaugą nuo viršįtampių, temperatūros stebėseną ir naudotojo autentiškumo patvirtinimą. Be to, įkroviklis yra suderinamas su visų tipų elektra varomomis transporto priemonėmis, esančiomis dabartinėje rinkoje.

Jis taip pat yra įtrauktas į UL sąrašą ir gali būti naudojamas patalpose ir lauke, todėl jį galima naudoti bet kokiu oru ar bet kokioje aplinkoje. Galiausiai, įrenginį galima pajungtii vos trimis veiksmais: prijunkite savo elektromobilį prie įkrovimo stotelės; autentifikavimui naudokite telefoną / planšetinį kompiuterį arba pridedamą kortelių skaitytuvą; pradėkite įkrauti elektromobilį.

Išvados

Schneider turi gilias dalyvavimo elektros rinkoje tradicijas ir yra sukūrusi tūkstančius įvairiausių elektrinių įrenginių: nuo paprasčiausių iki didelės galios elektros tinklams skirtų įrenginių.

Gilios tradicijos, žinios ir patirtis garantuoja, jog Schneider EVLInk elektromobilių stotelių linija bus patikima ir ilgaamžė.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Komentarai uždrausti.