Elektromobilis ir krovimo kabelis

Elinta elektromobilių stotelės namams – lietuviški elektromobilių įkrovimo sprendimai

Elinta elektromobilių stotelės
22225 views 0 komentarus

Jei ieškote patikimo ir efektyvaus namų elektromobilių įkrovimo namuose, Jums tiks ir patiks Elinta elektromobilių stotelės namams. Galima tik didžiuotis, jog Lietuvoje turime itin stiprų elektromobilių stotelių kūrėją, kuris visiškai nenusileidžia pasauliniams gamintojams.

Elinta gamina stoteles ne tik namams, bet ir galingas viešas elektromobilių stoteles, kurių, esame tikri, vis dažniau pamatysime ir Lietuvos keliuose.

Elinta elektromobilių stotelės namams

Ši Lietuvos įmonė siūlo dvi elektromobilių stoteles namams, kurios padės daug patogiau naudotis elektromobiliu – tai du namų įkrovikliai: „HomeBox Slim” ir „HomeBox Slim Plus”.

Elinta HomeBox Slim

HomeBox Slim

HomeBox Slim” yra ekonomiška elektromobilių stotelė, kurios galia siekia iki 7,4 kW. Ją lengva įrengti, o 5 metrų ilgio laidas užtikrina maksimalų patogumą. Be to, „HomeBox Slim” turi patogų skystųjų kristalų ekraną, kuriame rodoma įkrovimo būklė. Elinta HomeBox Slim galima lengvai pritvirtinti prie sienos ar įrengti lauke.

Elinta HomeBox Slim specifikacijos:

– Išėjimo galia: 7,4kW
– Didžiausia srovė: 16 A
– Akumuliatoriaus laido ilgis: 5 m
– Kištuko tipas: Tipas: 2/Mennekes
– Darbinės temperatūros diapazonas: nuo -23°C iki +50°C
– IP kategorija (atsparumas vandeniui ir dulkėms): IP54
– Kabelių valdymo dėžutė: Taip

Elinta HomeBox Slim Plus

Elinta HomeBox Slim Plus

Kitas ELINTA namų elektromobilių įkrovimo įrenginys – „HomeBox Slim Plus„. Šis modelis siūlo jau iki 11 kW įkrovimo galią, todėl puikiai tinka didesnėms elektrinėms transporto priemonėms, pavyzdžiui, elektriniams visureigiams. Be to, „HomeBox Slim Plus” turi integruotą „Wi-Fi” ryšį, kad galėtumėte stebėti įkrovimą nuotoliniu būdu, be to, jį lengva sumontuoti, o prie jo pridedamas ir 5 metrų ilgio kabelis.

Elinta HomeBox Slim Plus specifikacijos:

– Išėjimo galia: 11 kW
– Didžiausia srovė: 32 A
– Krovimo kabelio ilgis: 5 m
– Kištuko tipas: Tipas: 2/Mennekes
– Jungties tipas: 3 režimo ir CCS Combo 2 jungtis, skirta greitajam nuolatinės srovės įkrovimui
– Darbinės temperatūros diapazonas: nuo -23 °C iki +50 °C
– IP reitingas (atsparumas vandeniui ir dulkėms): IP54
– Kabelių valdymo dėžutė su įmontuota rankena, kad būtų patogu transportuoti: Taip

Abiejuose Elinta modeliuose yra integruotos apsaugos nuo perkrovos, nepakankamo įkrovimo ir kitos saugos funkcijos, kad kiekvieną kartą galėtumėte saugiai ir patikimai įkrauti įrenginį.

Be šių dviejų modelių, ELINTA taip pat siūlo papildomas paslaugas, pavyzdžiui, nuotolinę pagalbą, jei iškiltų kokių nors problemų diegiant ar naudojant jų gaminius. Jie taip pat teikia naudingas internetines pamokas ir vadovus, kad užtikrintų nesudėtingą diegimo procesą, nepriklausomai nuo to, ar tai darote patys, ar už jus darbą atlieka kas nors kitas.

Išvados

Apskritai, ELINTA užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį, siūlydama aukštos kokybės, tačiau nebrangius namų elektromobilių įkroviklius, kurie užtikrina patogumą ir patikimumą visų tipų elektra varomoms transporto priemonėms. Atsižvelgdami į savo poreikius ir biudžetą, ELINTA namų elektromobilių stotelės tikrai suteiks puikią įkrovimo patirtį kiekvieną kartą, kai prijungsite savo automobilį!

 

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Komentarai uždrausti.