Elektromobilis ir krovimo kabelis

Elektromobilių stotelių privalumai verslui ir mūsų bendruomenėms

Teltonika 7.4 kW elektromobilių stotelė
151 views 0 komentarus

Pasauliui pereinant prie atsinaujinančiųjų energijos šaltinių, poreikis mažinti išmetamo anglies dioksido kiekį yra itin didelis. Dėl to atsirado elektrinės transporto priemonės (EV) kaip ekologiška ir tvari transporto priemonė. Vis daugiau žmonių renkasi vairuoti elektromobilius, todėl išaugo ir įkrovimo stotelių poreikis. Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas komercinėse ir viešosiose erdvėse gali būti naudingas ir įmonėms, ir bendruomenėms. Šiame straipsnyje nagrinėjami elektromobilių stotelių privalumai ir tai, kaip EV įrengimas gali teigiamai paveikti tiek įmones, tiek bendruomenes.

Privalumai įmonėms ir bendruomenėms

1. Didesnis lankytojų srautas

Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas gali pritraukti elektromobilių savininkus, kuriems reikia įkrovimo įrenginių. Tai potencialiai gali padidinti lankytojų srautą į įmones, kuriose įrengtos įkrovimo stotelės, ir taip padidinti pardavimo pajamas. Pavyzdžiui, restorane, kuriame įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės, gali padaugėti klientų apsilankymų, nes elektromobilių vairuotojai, įkraunantys savo transporto priemones, gali nuspręsti laukdami papietauti.

2. Didesnis klientų lojalumas

Terra HP charger elektromobilių stotelė, Elektromobilių stotelių privalumai

Įmonės, siūlančios elektromobilių įkrovimo įrenginius, suteikia klientams patogumo ir skatina tvarumą. Dėl to gali padidėti klientų lojalumas, nes klientai dažniau rinksis tokias galimybes teikiančią įmonę. Elektromobilių įkrovimo stotelė potencialiai gali paskatinti elektromobilių vairuotojus dažniau lankytis tam tikrame versle, todėl verslas gali susikurti lojalių klientų ratą.

3. Mažesnis anglies dioksido išmetimas

Amžinas klausimas: kas atsirado pirmiau – višta ar kiaušinis? Šiuo atveju turime irgi panašų klausimą: ar pirmiau turime įsigyti daug elektromobilių ir atsiradus poreikiui atsiras daugiau elektromobilių stotelių ar pirmiau turime įrengti didžiulę ir patogią infrastruktūrą, kad žmonės išdrįstu pereiti prie naujųjų transporto priemonių?

Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas skatina elektromobilių naudojimą ir remia pastangas mažinti išmetamo anglies dioksido kiekį. Taip prisidedama prie švaresnės ir ekologiškesnės aplinkos kūrimo. Mažesnis anglies dioksido išmetimas taip pat gali padėti pritraukti aplinką tausojančius klientus ir skatinti įmonės reputaciją kaip socialiai atsakingos.

4. Konkurencinis pranašumas

EV įkrovimo įrenginių siūlymas gali suteikti įmonei konkurencinį pranašumą, ypač tose vietovėse, kur yra mažai arba visai nėra EV įkrovimo stotelių. Tai leidžia įmonėms išsiskirti ir pritraukti klientų, vertinančių tvarią praktiką.

5. Išlaidų taupymas

Elektromobilių įkrovimo stotelės gali tapti papildomų pajamų šaltiniu verslui, nes iš elektromobilių savininkų gali būti pareikalauta mokėti mokestį už naudojimąsi įkrovimo įrenginiais. Be to, įmonės, turinčios nuosavą EV parką, gali pasinaudoti EV teikiamomis galimybėmis sutaupyti degalų sąnaudas.

6. Geresnis įvaizdis

Atsinaujinanti energetika - vėjo jėgainės

Tikėtina, kad visuomenė teigiamai vertins įmones, kurios propaguoja aplinką tausojančią praktiką. Įrengus elektromobilių įkrovimo stoteles, visuomenei siunčiama žinia, kad įmonė yra įsipareigojusi siekti tvarumo, ir taip prisidedama prie teigiamo visuomenės įvaizdžio.

7. Vyriausybės paskatos

Vyriausybės visame pasaulyje, o tuo pačiu ir Lietuvoje, siūlo įmonėms paskatas įrengti elektromobilių įkrovimo stoteles. Šios paskatos apima dotacijas, mokesčių lengvatas ir nuolaidas. EV įkrovimo stotelių įrengimas gali padėti įmonėms pasinaudoti šiomis lengvatomis, taip sukuriant ekonomiškai efektyvų būdą skatinti tvarumą ir pritraukti daugiau klientų.

Išvada

Elektromobilių stotelių privalumai verslui ir mūsų bendruomenėms – akivaizdūs. Pasauliui pereinant prie tvarios energijos, įmonės gali pasinaudoti didėjančia elektromobilių įkrovimo įrenginių paklausa. Tokiu būdu įmonės gali padidinti klientų srautą, lojalumą ir pajamas, kartu skatindamos savo įsipareigojimą siekti tvarumo. Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo privalumai neapsiriboja vien verslo nauda, nes jos prisideda prie švaresnės ir ekologiškesnės aplinkos kūrimo, skatindamos bendrą visuomenės gerovę. Įrengdamos elektromobilių įkrovimo stoteles įmonės bei bendruomenės gali žengti žingsnį tvaresnės ateities link.

 

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Komentarai uždrausti.