Elektromobilių Įkrovimo stotelė Charge Amps 22 kW dvivietė

Elektromobilių įkrovimas privačiame name

Elektromobilių atsiradimas įgalino jų savininkus krauti savo transporto nuomones tiesiog namuose kol elektromobilis yra nenaudojamas. Dažniausiai žmonės po darbo nenaudoja savo elektromobilio apie 12-14 valandų, per kurias Jūsų elektromobilis su elektromobilio įkrovimo stotele gali pilnai įsikrauti.

Elektromobilių įkrovimas namuose yra pigiausias įmanomas būdas įkrauti savo transporto priemonę ir, esant pigiam tarifui, 100 kilometrų galima nuvažiuoti už 2-3 eurus. Tai lyg turėti nuosavą pigią benzino kolonėlę. Nepamirškite, jog savo elektromobilį galite krauti ir naktiniu tarifu ar naudoti elektrą iš savo saulės elektrinės, kas įkrovos kainą dar papildomai sumažina.

Kaip galima įkrauti elektromobilį namuose?

Elektromobilį namuose galima krauti tiesiogiai iš buitinio lizdo arba per nuosavą elektromobilio įkrovimo stotelę.

Elektromobilio įkrovimas iš buitinio lizdo yra pats lėčiausias ir gali būti nesaugus, nes buitinis lizdas nėra apsaugots nuo drėgmės, be to buitinio lizdo instaliacija turi būti tvarkinga.

Naudojant buitinį lizdą priklausomai nuo turimo elektromobilio, transporto priemonę galima įkrauti per 24-48 valandas.

Elektromobilio įkrovimo stotelė suteikia papildomo saugumo, o ir patį elektromobilį galima įkrauti greičiau.

Elektromobilių įkrovimo stotelės turi įvairias galias nuo 3,6 kW iki 22 kW. 22kW galia savo elektromobilį įkrausite per kelias valandas ir kiekvieną rytą turėsite pilną bateriją, su kuria galėsite nuvažiuoti ir kelis šimtus kilometrų.

Vakare grįžus namo tiesiog reikia įjungti įkrovimo kabelį ir apie visą įkrovimo procesą galite tiesog pamiršti. Ryte elektromobilis bus pasiruošęs tęsti Jūsų keliones.

Kaip pasiruošti elektromobilių įkrovimo stotelės įrengimui?

Prieš įrengiant elektromobilio įkrovimo stotelę Jums reikia atsakyti į keletą klausimų:

1. Kokia yra Jūsų namo įvado galia?

Labai svarbu žinoti kokia galia yra įvesta Jūsų namuose, nes galbūt ją reikėtų pasididinti, jeigu ji yra atitinkamai maža. Į šį klausimą Jums atsakymą duos elektros tinklai. Jeigu nežinote kokia Jūsų galia ir kokios Jums reikėtų – mes visada Jums padėsime atsakyti į visus klausimus.

2. Kokios galios elektromobilių įkrovimo stotelės norite?

Kaip jau minėjome anksčiau, elektromobilių įkrovimo stotelės gali įkrauti skirtinga galia: nuo 3.6kW iki 22kW. Atitinkamai esant didesnei galiai, elektromobilis bus įkrautas greičiau ar lėčiau. Išnaudojant pilną stotelės potencialą labai svarbu žinoti ir Jūsų namo įvado galią, kad įsirengus 22kW stotelę, negautumėte tik kokių, pvz. 5kW įkrovimo galią.

3. Elektromobilio įkrovimo stotelės lokacija

Elektromobilių įkrovimo stotelės gali būti instaliuojamos ant namo sienos ar ant specialaus stovo. Specialus stovas suteikia galimybę elektromobilio stotelę statyti Jums patogioje vietoje Jūsų kieme, o ant sienos montuojama stotelė jau turės būti būtent ant namo ar stoginės sienos. Labai svarbu tiksliai nusistatyti Jums patogią vietą tam, kad kabelis visada lengvai pasiektų Jūsų elektromobilio lizdą (kai kurie elektromobilių lizdai yra priekyje, gale ar net šone).

Turint atsakymus į šiuos klausimus, galite pradėti elektromobilio įkrovimo stotelės pirkimo procesą, o mes Jums padėsime ir konsultuosime viso proceso metu.

Mūsų elektromobilių stoteles galite rasti čia:

Elektromobilių įkrovimo stotelės

Jeigu turite klausimų dėl elektromobilių įkrovimo stotelių, instaliacijos, Jūsų elektros įvado ar kitų klausimų – susisiekite.

Užpildykite laukelius ir mes su Jumis susisieksime