Elektromobilių Įkrovimo stotelė Charge Amps 22 kW dvivietė

Elektromobilių įkrovimas daugiabučiame name

Lietuvoje populiarėjant elektromobiliams vis aktualesnis tampa jų įkrovimo klausimas. Jeigu Jūs negyvenate privačiame name, nesijaudinkite, elektromobilį galima įkrauti ir daugiabutyje, jeigu turite privačią parkavimo aikštelę. Tai ypatingai patogu požeminėse aikštelėse, kur visada galėsite saugiai krautis savo elektromobilį. Jeigu privačios aikštelės neturite, nebėda, stoteles gali įsirengti ir daugiabučių bendrijos ir jos bus skirtos to namo gyventojams.

Elektromobilio įkrovimas savo aikštelėje yra kone pigiausias įmanomas būdas įsikrauti savo transporto priemonę ir esant pigiam tarifui 100 kilometrų galima nuvažiuoti už 2-3 eurus. Tai lyg Jūsų daugiabutis turėtų nuosavą pigią benzino kolonėlę. Nepamirškite, jog savo elektromobilį galite krauti ir naktiniu tarifu ar naudoti elektrą iš daugiabučio saulės elektrinės, kas įkrovos kainą dar papildomai sumažina.

Kaip galima įkrauti elektromobilį daugiabutyje?

Elektromobilį daugiabutyje galima krauti tiesiogiai iš buitinio lizdo arba per nuosavą elektromobilių įkrovimo stotelę.

Elektromobilio įkrovimas iš buitinio lizdo yra pats lėčiausias ir gali būti nesaugus, nes buitinis lizdas nėra apsaugots nuo drėgmės ir buitinio lizdo instaliacija turi būti tvarkinga.

Naudojant buitinį lizdą priklausomai nuo turimo elektromobilio, transporto priemonę galima įkrauti per 24-48 valandas.

Elektromobilio įkrovimos iš buitinio lizdo daugiabutyje tampa dar pavojingesnis ir nepatogesnis, nes tiesiog reikia nutiesti laidą tiesiai iš buto ar laiptinės, kas sukelia nepatogumus ir Jūsų kaimynams.

Elektromobilių įkrovimo stotelė suteikia papildomo saugumo, o ir patį elektromobilį galima įkrauti greičiau.

Elektromobilių įkrovimo stotelės turi įvairias galias nuo 3,6 kW iki 22 kW. 22kW galia savo elektromobilį įkrausite per kelias valandas ir kiekvieną rytą turėsite pilną bateriją su kuria galėsite nuvažiuoti ir kelis šimtus kilometrų.

Vakare grįžus namo tiesiog reikia įjungti įkrovimo kabelį ir apie visą įkrovimo procesą galite tiesog pamiršti. Ryte elektromobilis bus pasiruošęs tęsti Jūsų keliones.

Kaip pasiruošti elektromobilių įkrovimo stotelės įrengimui daugiabutyje?

Prieš įrengiant elektromobilių įkrovimo stotelę Jums reikia atsakyti į keletą klausimų:

1. Ar galite gauti bendrijos administratoriaus leidimą?

Norint įsirengti elektromobilio įkrovimo stotelę nuosavoje aikštelėje reikia gauti leidimą iš bendrijos atstovo, kuriuo jis patvirtintų, jog tai netruko bendrijai ir kitiems gyventojams. Gavus tokį leidimą jau galima ruoštis kitiems instaliacijos etapams.

Labai svarbu sužinoti, kokį elektros įvadą Jūs galite nusivesti iki Jūsų stotelės (kokia galia?).

2. Kokios galios elektromobilių įkrovimo stotelės norite?

Kaip jau minėjome anksčiau, elektromobilių įkrovimo stotelės gali įkrauti skirtinga galia: nuo 3.6kW iki 22kW. Atitinkamai esant didesnei galiai, elektromobilis bus įkrautas greičiau. Išnaudojant pilną stotelės potencialą labai svarbu žinoti ir Jūsų gaunamo įvado galią, kad įsirengus 22kW stotelę, negautumėte tik kokių, pvz. 5kW įkrovimo galios.

3. Elektromobilių įkrovimo stotelės lokacija

Gavus leidimą iš bendrijos ir pasiruošus elektros įvadą, svarbu žinoti kur galėsite įsirengti savo stotelę. Jeigu tai bus požeminė stotelė, turbūt galėsite ją įsirengti ant sienos, bet esant aikštelei lauke – Jums reikės papildomo stovo, ant kurio bus sumontuota įkrovimo stotelė.

Turint atsakymus į šiuos klausimus, galite pradėti elektromobilių stotelės pirkimo procesą, o mes Jums padėsime ir konsultuosime viso proceso metu.

Mūsų elektromobilių stoteles galite rasti čia:

Elektromobilių įkrovimo stotelės

Jeigu turite klausimų dėl elektromobilių įkrovimo stotelių, instaliacijos, Jūsų elektros įvado ar kitų klausimų – susisiekite.

Užpildykite laukelius ir mes su Jumis susisieksime