Elektromobilių Įkrovimo stotelė Charge Amps 22 kW dvivietė

Elektromobilių įkrovimas biurų pastate

Lietuvoje sparčiai populiarėjant elektromobiliams, vis daugiau įmonių perka elektromobilius kaip švarią transporto priemonę, kurios išlaikymo kaštai daug mažesni už benzininius ar dyzelinius modelius.

Turint elektromobilį savo parke, įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles tampa itin praktiška ir ekonomiška. Jūs galėsite ne tik įsikrauti savo elektromobilius ir sutaupyti daug lėšų, jas kitu atveju išleidžiant greitojo įkrovimo stotelėse mieste, bet ir suteikti galimybę elektromobilį įsikrauti savo klientams ar darbuotojams.

Įkraunant elektromobilį su nuosava elektromobilių įkrovimo stotele, 100 kilometrų Jūs nuvažiuosite už 2-3 eurus.

Kaip galima įkrauti elektromobilį biure?

Elektromobilį biure galima krauti tiesiogiai iš buitinio lizdo arba per nuosavą įkrovimo stotelę.

Elektromobilio įkrovimas iš buitinio lizdo yra pats lėčiausias ir gali būti nesaugus, nes buitinis lizdas nėra apsaugots nuo drėgmės, be to buitinio lizdo instaliacija turi būti tvarkinga.

Naudojant buitinį lizdą priklausomai nuo turimo elektromobilio, transporto priemonę galima įkrauti per 24-48 valandas.

Elektromobilio įkrovimos iš buitinio lizdo biure tampa dar pavojingesnis ir nepatogesnis, nes tiesiog reikia nutiesti laidą tiesiai iš biuro ar laiptinės, kas sukelia nepatogumus ir Jūsų kaimynams.

Elektromobilių įkrovimo stotelė suteikia papildomo saugumo, o ir patį elektromobilį galima įkrauti greičiau.

Elektromobilių įkrovimo stotelės turi įvairias galias nuo 3,6 kW iki 22 kW. 22kW galia savo elektromobilį įkrausite per kelias valandas ir kiekvieną kartą darbo dienos pabaigoje turėsite pilną bateriją.

Ryte atvykus į darbo vietą tiesiog reikia įjungti įkrovimo kabelį ir apie visą įkrovimo procesą galite tiesog pamiršti. Vakare elektromobilis bus pasiruošęs tęsti Jūsų keliones namo ar į parduotuves.

Kaip pasiruošti elektromobilių įkrovimo stotelės įrengimui biure?

Prieš įrengiant elektromobilių įkrovimo stotelę Jums reikia atsakyti į keletą klausimų:

1. Ar galite gauti biurių pastato administratoriaus leidimą?

Norint įsirengti naują elektromobilių įkrovimo stotelę, labai svarbu prieš tai susitarti su pastato administratoriumi. Negavus leidimo, stotelės įrengti, deja, negalima.

2. Kokios galios įvadą galite gauti?

Gavus leidimą svarbu sužinoti, kokios galios įvadą Jūs galite gauti savo parkavimo vietoje, nes pagal tuos duomenis galėsite įsigyti ir stotelę.

Biuruose patariama įsirengti iki 22kW galios stotelę, kuri greitai įkraus bateriją ne tik Jums, bet ir Jūsų klientai vizito metu galės ganėtinai stipriai pasipildyti savo bateriją.

3. Kokios galios elektromobilių įkrovimo stotelės norite?

Kaip jau minėjome anksčiau, elektromobilių įkrovimo stotelės gali įkrauti skirtinga galia: nuo 3.6kW iki 22kW. Atitinkamai esant didesnei galiai, elektromobilis bus įkrautas greičiau ar lėčiau. Išnaudojant pilną stotelės potencialą labai svarbu žinoti ir Jūsų gaunamo įvado galią, kad įsirengus 22kW stotelę, negautumėte tik kokių pvz. 5kW įkrovimo galios.

4. Elektromobilių įkrovimo stotelės lokacija

Gavus leidimą iš pastato administratoriaus ir pasiruošus elektros įvadą, svarbu žinoti kur galėsite įsirengti savo stotelę. Jeigu tai bus požeminė stotelė, turbūt galėsite ją įsirengti ant sienos, bet esant aikštelei lauke – Jums reikės papildomo stovo,  ant kurio bus sumontuota stotelė.

Turint atsakymus į šiuos klausimus, galite pradėti elektromobilių įkrovimo stotelės pirkimo procesą, o mes Jums padėsime ir konsultuosime viso proceso metu.

Mūsų elektromobilių stoteles galite rasti čia:

Elektromobilių įkrovimo stotelės

Taip pat paruošime trumpą klausimyną apie tai į ką atkreipti dėmesį prieš planuojant įsirengti elektromobilio stotelę biure:

Elektromobiliai biure

Jeigu turite klausimų dėl elektromobilių įkrovimo stotelių, instaliacijos, Jūsų elektros įvado ar kitų klausimų – susisiekite.

Užpildykite laukelius ir mes su Jumis susisieksime