Elektromobilis ir krovimo kabelis

Elektromobilis KIA EV9

KIA EV9 elektromobilis
8057 views 0 komentarus

2023 metais Kia kompanija išleido naująjį modelį – elektromobilis KIA EV9 ir jis gan greitai sulaukė didelio susidomėjimo.

EV9 – tai ilgus metus trukusių „Kia” tyrimų ir tobulinimo rezultatas, siekiant vairuotojams pasiūlyti ekologišką ir visiems poreikiams tinkantį elektromobilį. Nuo elegantiško dizaino iki pažangiausių technologijų – Kia EV 9 išsiskiria iš kitų šiuo metu rinkoje esančių elektromobilių itin elegantišku eksterjeru. Jis turi visas šiuolaikiniam vairuotojui reikalingas funkcijas. Kia EV9 elektromobilis gali pasigirti didelia akumuliatoriaus talpa, kuri užtikrina ilgą nuvažiuojamą atstumą. Be to, šis elektromobilis turi modernias vairavimo saugumo sistemas.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokiomis savybėmis išsiskiria KIA EV9, kokios jo specifikacijos ir ką tai gali reikšti elektromobilių ateičiai.

KIA EV9 elektromobilis ir jo specifikacijos

KIA EV9 elektromobilis

Variklis: galingumas 200 AG ir net iki 400 AG su dviejų variklių modeliu

Įsibėgėjimas: 0-100 km/h per 5 sek.

Maksimali rida: 540 km

Įkrovimo galia: iki 350 kW

KIA EV9 elektromobilis tikrai nenuvilia savo specifikacijomis ir jau taikosi į rinkos lyderių techninius  standartus. Tesla Model Y nuvažiuojamas atstumas yra labai panašus, tad šis KIA elektromobilis gali sukelti tikrai  rimtą konkurenciją.

Įkrovimo greitis dar labiau džiugina, nes tik nedaugelis gamintojų kol kas ryžtasi įdiegti net 350 kW įkrovimo galią. Dabar tereikės, kad elektromobilių įkrovimo stotelės Lietuvoje ir Europoje taip pat galėtų tokią galią į automobilį tiekti, nes net ir Tesla Supercharger tinklas tiekia tik iki 250 kW.

Nuvažiuojamas atstumas virš 500 kilometrų ypatingai  patrauklus, ir jau leidžia Lietuvoje praktiškai visomis kryptimis nuvykti tik su vienu įkrovimo, o daugeliu atveju ir ilgesnė savaitgalio kelionė bus įmanoma be sustojimų įsikrauti.

Be to, elektromobilyje įrengta pažangi regeneracinė stabdymo sistema, kuri kiekvieną kartą stabdant kaupia energiją ir taip padeda dar labiau padidinti nuvažiuojamą atstumą.

Interjere naudojamos aukščiausios klasės medžiagos, įskaitant „Nappa” odos apmušalus ir šildomas / ventiliuojamas sėdynes, užtikrinančias komfortą ir patogumą. Be to, elektromobilyje rasite moderniausias informacines ir pramogines sistemas, tokias kaip „Apple Car Play” / „Android Auto”, taip pat 10 garsiakalbių „Harman Kardon” garso sistemą, skirtą jūsų pramogoms.

Išvados

Smagu matyti, jog vis daugiau gamintojų neužsiima „miesto” elektromobiliais, kurie nuvažiuoja iki 200 ar 300 kilometrų, o jau pilnu pajėgumu griebiasi naujausių baterijų technologijų ir kuria itin gerus elektromobilius, kurie patogūs ne tik mieste, bet ir ilgose kelionėse.

Esame tikri, jog KIA EV9 dėl savo išskirtinio dizaino ir puikių specifikacijų ras savo vietą vairuotojų tarpe.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Komentarai uždrausti.