Elektromobilis ir krovimo kabelis

Hyundai IONIQ5 elektromobilis

Hyundai IONIQ5 elektromobilis
55632 views 0 komentarus

2021 Pietų Korėjos automobilių gamintoja pristatė šviežutėlį atnaujinto dizaino elektromobilį IONIQ 5.

Hyundai IONIQ5 elektromobilis

Hyundai IONIQ5 elektromobilis

Hyundai IONIQ5 daug žadantis futuristinio dizaino elektromobilis, kuris jau tapo pačiu perkamiausiu elektromobiliu Hyundai kompanijoje ir netgi aplenkė kompaktiškąjį Hyundai Kona.

Hyundai INIOQ5 yra puikus elektromobilis su 73 kWh baterija ir galintis nuvažiuoti iki 480 kilometrų. Manome, kad tai yra tikrai teisingas atsakas konkurencijoje su Tesla Model 3.

Hyundai IONIQ5 specifikacijos

Lietuvoje galima įsigyti šį Hyundai elektromobilį su 73 kWh baterija, kuri geru oru leidžia nuvažiuoti iki 480 km, o vairuojant tik mieste, netgi iki 600 kilometrų.

Tai yra ganėtinai galingas elektromobilis turintis 306 arklio galias ir galintis iki 100km/h įsibegėti per 5,2 sekundės, o top greitis siekia net 185km/h.

Ypatingai gera naujiena ta, jog šį elektromobilį galima krauti net iki 232 kW greičiu ir pvz. nuo 38 km iki 300 kilometrų pakrausite tik per 18 minučių. Tad tai yra puikus elektromobilis keliauti ne tik mieste, bet ir visoje Lietuvoje ar Europoje.

Namuose su 11 kW elektromobilio įkrovėju bateriją įkrausite per maždaug 8 valandas.

Hyundai IONIQ5 elektromobilio sąnaudos šiek tiek didesnės nei Hyundai Kona ir siekia 194Wh/km.

Bagažinės talpa: 530 litrų, priekinės bagažinės talpa: 24 litrai.

Hyundai IONIQ5 kaina Lietuvoje

Lietuvoje galima įsigyti skirtingų galių Hyundai IONIQ5 elektromobilį, bet bazinė kaina prasideda nuo 49 990 eurų.

Išvados

Pagal nuvažiuojamą atstumą Hyundai IONIQ5 elektromobilis yra tikrai stiprus konkurentas ne tik Volkswagen ID3 linijai, bet ir Tesla Model 3. Futuristinis šviežias dizainas tikrai trauki akį, o jo greitis ir efektyvumas yra tikrai stiprus Hyundai kompanijos pareiškimas naujoje elektromobilių rinkos kovoje.

Turbūt vienintelis minusas yra šio elektromobilio kaina. Bazinė kaina prasideda net nuo praktiškai 50 000 eurų, kai tuo metu talpiausias ID3 elektromobilis kainuoja 43 000 eurų, o Hyundai Kona yra dar pigesnis variantas.

 

 

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Atsakymų į : 0

  1. My Homepage parašė:

    … [Trackback]

    […] Read More here: voltlab.lt/hyundai-ioniq5-elektromobilis/ […]