Elektrinis motociklas Harley Davidson
22643 views 22 komentarus

Šiuo metu pasaulis burzgia, ūžia ir dūzgia aplink elektromobilius, pasauliniai tinklaraščiai stebi kiekvieną naują modelį, bet tuo pačiu elektrinių motociklų pasaulis taip pat netyli ir kuria naujus elektrinius modelius – tad kokie yra geriausi elektriniai motociklai rinkoje?

Kiek iškalbinga yra detalė, kad net motociklų krikštatėvis Harley Davidson sukūrė itin greitą ir patogų elektrinį motociklą: LiveWire?

Yamaha ir kiti gamintojai taip pat yra pristatę savo elektrinius modelius, o kompanija ZERO šiuo metu skinasi vis didesnius laurus elektrinių motociklų pasaulyje, tad gal ateityje, kaip ir automobilių pasaulyje, sulauksime naujų ir daug stipresnių žaidėjų turinčių daug stipresnę elektrinę viziją?

Vieni myli burzgiančius Harley Davidson chopper’ius, kiti dievina dūzgiančius Honda streetbike’us, bet elektromobilumas ateina ir į motociklų pasaulį: ateityje turėsime vis daugiau vos girdimų, bet tikrai ne lėtesnių elektrinių motociklų erą. Galbūt biker’ių pasaulis nepražus, bet jis ateityje taps tikrai tylesnis.

Tad kokie šiuo metu rinkoje yra populiariausi ir geriausi elektriniai motociklai?

Geriausi elektriniai motociklai rinkoje 2022 metais

Zero SR/S

Geriausi elektriniai motociklai - Zero SR/S

Zero motociklų gamintoja spindi geriausiomis spalvomis naujoje elektrinių motociklų eroje ir šiuo metu rinkoje turi tikrai itin populiarius modelius, o Zero SR/S yra jų lyderis.

Pagreitėjimo ir įsibėgėjimo pakaks tikrai visiems: šis elektrinis žvėris 100km/h pasiekia per 3,5 sekundės.

Nuvažiuojamas atstumas: iki 365 km.

Maksimalus greitis: 200km/h

Variklio galia: 82 kW.

Energica EGO+ /RS

Elektrinis motociklas Energica EGO+ /RS

Jeigu norite vienu prisėdimu nulėkti kiek ir daug nuvažiuojantis elektromobilis: Energica EGO+ modelis kaip tik Jums.

Nuvažiuojamas atstumas: iki 420 km.

Maksimalus greitis: 240 km/h – kas manė, jog elektriniai motociklai lėti?

Įsibėgėjimas iki 100km/h – per 2,6 sekundės

Variklio galia: 126 kW

Harley Davidson LiveWire

Elektrinis motociklas Harley Davidson LiveWire

Harley Davidson kompanija visiškai nelaukė ir neatidėliojo elektromobilumo planų kaip kai kurie automobilių gamintojai ir išleido itin sėkmingą ir visų mėgiamą elektrinį motociklą: LiveWire. Puikaus dizaino modelis su Harley Davidson siela. Su šiuo motociklu nebus jokia gėda pasirodyti bet kokiame biker’ių suvažiavime.

Maksimalus greitis: 153km/h

Įsibėgėjimas iki 100km/h – per 3 sekundes

Nuvažiuojamas atstumas: 235 kilometrai

Variklio galia: 105 kW

Lightning LS-218

Elektrinis motociklas Lightning LS-218

Jeigu norite elektrinio greičio – rinkitės šį „žvėrį”, kuris iki 100km/h pagreitėja per 2.2 sekundės. Tai šiuo metu pasaulyje greičiausias elektrinis motociklas.

Maksimalus greitis: 350km/h – rekomenduojama tik Vokietijos autobanuose.

Įsibėgėjimas iki 100km/h – per 2.2 sekundės

Nuvažiuojamas atstumas: iki 260 kilometrų

Arc Vector

Elektrinis motociklas Arc Vector

Turbūt „pikčiausias”, agresyviausiai atrodantis modernus elektrinis motociklas už itin prabangią kainą: nuo 115 000 eurų. Už stilių motociklių pasaulyje reikia susimokėti. Norite būti išskirtiniai motociklų pasaulyje – rinkitės Arc Vector elektrinį modelį.

Maksimalus greitis: 200km/h

Įsibėgėjimas iki 100km/h – per 3.2 sekundės

Nuvažiuojamas atstumas: 436 kilometrai (vienas daugiausiai nuvažiuojančių elektrinių motociklų)

Variklio galia: 95 kW

Pursang E-Tracker

Pursang E-TrackerPuikus elektrinis motociklas už prieinamą kainą: nuo 15 000 eurų. Itin populiarus Europoje ir tinkamas ne tik lakstyti po miestą, bet ir po miškus ar laukus (jokiu būdu nerekomenduojame važinėti per pasėlius ar darkyti miško paklotę). Pursang E-Tracker yra ambicingas elektrinis modelis, kuriuo kompanija labai didžiuojasi, o Pursang kolektyvas nesnaudžia ir rinkai žada pateikti vis daugiau efektyvių elektrinių modelių. Tai puikus modelis pradedantiesiems savo kelionę elektrinių motociklų pasaulyje.

Maksimalus greitis: 110km/h

Nuvažiuojamas atstumas: iki 120 kilometrų

Variklio galia: 11 kW

Gogoro Smartscooter 2

Elektrinis motoroleris Gogoro Smartscooter 2

Tai vienintelis motorolerio stiliaus motociklas šiame sąraše. Neveltui – tai itin populiarus modelis visame pasaulyje už itin patrauklią kainą (nuo 2300 eurų).

Lengvai išimama šio elektrinio motorolerio baterija itin palengvina Jūsų gyvenimą, nes nereikia ieškoti elektromobilio stotelės: bateriją galite lengvai įkrauti namuose. Tai itin patogus ir išmanus būdas elektromobilumo pasaulyje suteikiantis didžiausią lankstumą. Po kelionės į darbą bateriją galite įsikrauti biure, o po kelionės namo – ją vėl įsikrauti namuose. Nereikia jokių papildomų kabelių ar stotelių. Tobulas elektrinio mobilumo sprendimas kelionėms mieste.

Maksimalus greitis: 92km/h

Nuvažiuojamas atstumas: iki 110 kilometrų

Variklio galia: 6 kW

Damon Hypersport Pro

Elektrinis motociklas Damon Hypersport Pro

Tai daugiausia kilometrų nuvažiuojantis elektrinis motociklas, kuris beveik neatsilieka nuvažiuojamu atstumu nuo Tesla Model 3. Jeigu ruošiatės į ilgą kelionę į pajūrį, o gal į Alpes, o gal į Nordkapp Norvegijoje – šis motociklas yra geriausias Jūsų pasirinkimas.

Šis elektrinis motociklas gali įveikti iki 480 kilometrų miesto sąlygomis, o magistralėse iki 320 kilometrų (tobula sustoti kavos ar pietums nuvažiavus tokį atstumą).

Damon kompanija yra iš Kanados, tad jie puikiai supranta ilgų atstumų kelionių subtilumus.

Maksimalus greitis: 321km/h

Nuvažiuojamas atstumas: iki 480 kilometrų

Variklio galia: 160 kW

Evoke 6061

Evoke 6061

Tai greičiausiai įsikraunantis elektrinis motociklas, kas yra tobula ilgoms kelionėms. Nuo 0 iki 80 procentų baterijos talpos šis modelis įsikraus tik per 15 minučių. Nespėsite nei kavos išgerti. Šis elektrinis motociklas turi kone tobulus duomenis visose srityse: yra greitas, greitai įsikrauna ir turi itin didelį nuvažiuojamą atstumą. Puikus modelis ne tik kelionėms mieste, bet ir kelionėms į Nidą ir atgal (ką jau kalbėti, kad vietiniai briedžiai tikrai nelakstys iš išgąsčio dėl tylaus variklio veikimo).

Maksimalus greitis: 230km/h

Nuvažiuojamas atstumas: iki 470 kilometrų

Variklio galia: 120 kW

Įsibėgėjimas iki 100km/h – įsibėgėjimas per 2,6 sekundės

Super Soco TC

Elektriniai motociklai: Super Soco TC

Klasikinio stiliaus gražuolis, kuris suvirpins visiems širdis, kuriems patinka retro motociklai. Odinė sėdynė, du didžiuliai veidrodžiai šonuose ir didelė priekinė lempa – tobulai stilingas motociklas Jūsų kelionėms miesto gatvėse.

Maksimalus greitis: 95km/h

Nuvažiuojamas atstumas: iki 1330 kilometrų

Elektriniai motociklai: išvados

Ypatingai smagu matyti, jog elektrinių motociklų pasaulyje yra nesnaudžiama ir naujausi elektriniai motociklai yra ne tik patogūs, greiti, bet ir padaro ilgas keliones įmanomas.

Kiekvienais metais matysime vis daugiau elektrinių motociklų mūsų keliuose, o beįsikraunantis elektrinis motociklas Lidl ar kitoje elektromobilių stotelėje netaps išimtimi, o labiau taisykle.

Ypatingai džiugu, jog ir elektrinių motorolerių pasaulis nesnaudžia, nes matome ne tik naujus stiprius žaidėjus kaip Gogoro, bet ir Vespa taipogi yra išleidus savo elektrinius modelius.

Elektromobilumo pasaulis pilnas naujienų ne tik automobilių, bet ir motociklų pasaulyje.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Atsakymai į : 22

  1. 3toilsome parašė:

    2vatican

  2. coursework uk parašė:

    coursework plagiarism checker https://coursework-expert.com/

  3. degree coursework parašė:

    differential equations coursework https://teachingcoursework.com/