Elektromobilis ir krovimo kabelis

ABB elektromobilių stotelės

ABB elektromobilių stotelės
158 views 14 komentarus

ABB yra pirmaujanti pasaulinė technologijų bendrovė, kurianti novatoriškus sprendimus sudėtingiausiems pasaulio iššūkiams spręsti. Elektrifikacijos pasaulyje ši kompanija kuria vienus inovatyviausių produktų. Apžvelkime kokios yra ABB elektromobilių stotelės.

Bendrovės produktų, sistemų ir paslaugų portfelis apima daugybę pramonės šakų.  Ne tik energetiką, bet ir sveikatos priežiūrą, kasybą, automatizavimą, transportą ir kt. Pastaruosius kelerius metus ABB ypač aktyviai plėtoja naujų elektromobilių (EV) įkrovimo stotelių kūrimą. Ji sukūrė daugybę įvairių EV įkrovimo galimybių. Nuo vienkartinių įkrovimo taškų namuose, biuruose ar restoranuose iki greitojo įkrovimo stotelių tinklų, kurios geba įkrauti maksimalia galia. Dėl ABB įsipareigojimo siekti tvarumo jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori savo namus ar darbo vietas padaryti ekologiškesnes.

ABB elektromobilių stotelės Wallbox Pro

ABB elektromobilių stotelės Wallbox Pro
ABB Wallbox Pro yra sieninis įkroviklis, skirtas naudoti namuose, biuruose, parkingo aikštelėse ar garažuose. ABB krauna iki 11 kW galia ir turi keletą saugos funkcijų, tokių kaip apsauga nuo viršįtampių ir automatinė temperatūros kontrolė. Šis įkroviklis taip pat palaiko kintamosios ir nuolatinės srovės įkrovimo protokolus ir gali būti montuojamas ant sienos arba grindų. Dėl savo elegantiško dizaino jis puikiai tinka bet kokiai gyvenamajai aplinkai, o jo „Plug & Charge” funkcija leidžia naudotojams tiesiog prijungti savo elektromobilį ir lengvai įkrauti. Naudodamiesi  šiuo įkrovikliu galėsite patogiai įsikrauti elektromobilį namuose, o per naktį ši elektromobilių įkrovimo stotelė pilnai įkraus bet kurią elektromobilių bateriją. Puikus pasirinkimas privatiems vartotojams, kurie nori sutaupyti.

Skaitykite: Kiek kainuoja įsikrauti elektromobilį

ABB Terra 53/54 greitasis įkroviklis

ABB Terra 53/54 greitasis įkroviklis

ABB greitasis įkroviklis „Terra 53/54” gali tiekti iki 150 kW galią, o naudotojams visada suteikia maksimalią įkrovimo spartą. Ši stotelė jau skirta ne namų vartojimui, o įsikrauti elektromobilius miestuose ar greitkeliuose.

Šis greitasis įkroviklis sukurtas atsižvelgiant į naudotojų patogumą, nes jame yra ir kintamosios, ir nuolatinės srovės lizdai, taip pat 18 centimetrų jutiklinis ekranas, kuriame realiuoju laiku galima matyti informaciją apie patį įkroviklį ir dabartinius energijos naudojimo duomenis. Be to, šiame įkroviklyje integruotos tokios saugos funkcijos kaip apsauga nuo viršįtampių, trumpojo jungimo prevencija ir apsauga nuo gaisro. Todėl naudotojai visada gali mėgautis saugiu ir efektyviu įkrovimu.

Greitu metu turbūt vis daugiau ir daugiau tokių įkrovimo stotelių pamatysime ne tik naujose elektromobilių įkrovimo aikštelėse, bet ir mūsų degalinėse bei kitose viešose erdvėse.

Terra HP Charger  350 kW

Terra HP Charger  350 kW

ABB nuolatinės srovės didelės galios įkroviklis puikiai tinka tiems, kurie ieško greitų viešųjų įkroviklių, galinčių apdoroti didelį energijos kiekį. Šiuo metu dar nėra labai daug elektromobilių, kurie gali įsikrauti tokia galia, bet ateityje jų turėsime vis daugiau (pvz. Porsche Taycan ar KIA EV9).

Šio galingo įrenginio išėjimo galia yra 350 kW, todėl jis idealiai tinka viešose vietose, kur vienu metu reikia įkrauti daug elektromobilių. Jame taip pat yra daug saugos funkcijų, tokių kaip apsauga nuo perkrovos ir viršįtampių bei trumpojo jungimo ir žemės gedimo aptikimo, todėl naudotojai gali būti ramūs, žinodami, kad visada gauna saugų, bet galingą įkrovimą. Be to, šis įkroviklis suderinamas su dauguma esamų mokėjimo sistemų, todėl naudotojai gali lengvai atsiskaityti už įkrovimą nesirūpindami papildomais dokumentais ar sudėtingais nustatymo procesais.

Tokias elektromobilių stoteles turbūt išvysime vėliau nei 150 kW įkrovimo stoteles (net Tesla Supercharger tinklas šiuo metu įkrauna iki 250 kW galia), bet 350 kW galia gerokai sutrumpina įkrovimo laiką ir jis jau artėja prie laiko, kurį sugaištame pildami kurą.

Išvados

Apibendrinant galima teigti, kad ABB įrodė esanti viena elektromobilių įkrovimo sprendimų lyderių dėl savo įspūdingo inovatyvių sprendimų asortimento – nuo mažų buitinių įkroviklių iki didelių viešųjų didelės galios įkroviklių. Nesvarbu, ar esate fizinis asmuo, ieškantis paprasto būdo įkrauti savo elektromobilį namuose, ar įmonė, kuriai reikia komercinio sprendimo, galinčio atlaikyti dideles apkrovas. Iš ABB siūlomų sprendimų tikrai rasite ką nors tinkamo būtent jums. Su patobulintomis saugos funkcijomis, esamų mokėjimo sistemų palaikymu, suderinamumu su visais pagrindiniais įkrovimo protokolais – šie įkrovikliai ne tik teikia patikimas paslaugas, bet ir yra neįtikėtinai efektyvūs! ABB elektromobilių stotelės tinka  praktiškai visiems, norintiems prisijungti prie šiuolaikinio elektromobilių vairavimo pasaulio.

Ar šis įrašas buvo naudingas?
Taip
Ne

Atsakymų į : 14

 1. промокод 1х parašė:

  Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://dakelin.ru/news/promokod_143.html

 2. autodesk 3ds max 2012 keygen xforce 64 bit parašė:

  ADOBE PREMIERE PRO CRACK | FEBRUARY 2023 UPLOAD https://youtu.be/nJhhKTPbsM4

 3. autodesk 3ds max 2010 crack free download parašė:

  ADOBE PREMIERE PRO CRACK | FEBRUARY 2023 UPLOAD https://youtu.be/nJhhKTPbsM4

 4. 3ds max examples parašė:

  ADOBE PREMIERE PRO CRACK | FEBRUARY 2023 UPLOAD https://youtu.be/nJhhKTPbsM4

 5. Phone Number For Reservations parašė:

  Phone Number For Reservations:👉 http://rentry.co/khx23v

 6. Phone Number For Reservations parašė:

  Phone Number For Reservations:👉 http://rentry.co/6qfg3

 7. Ирригаторы полости рта parašė:

  Ирригатор (также известен как оральный ирригатор, ирригатор полости рта или дентальная водяная нить) – это устройство, используемое для очистки полости рта. Оно представляет собой насадку с форсункой, которая использует воду или жидкость для очистки полости рта. Ирригаторы применяются для удаления зубного камня, бактерий и насадок из полости рта, а также для смягчения любых застывших остатков пищи и органических отходов. Ирригаторы применяются для профилактики и лечения различных патологий полости рта. Наиболее распространенные ирригаторы используются для удаления зубного камня, лечения десны, профилактики и лечения воспалений десен, а также для лечения пародонтита. Кроме того, ирригаторы используются для анестезии полости рта, а также для применения антибактериальных препаратов.. Click Here:👉 https://www.irrigator.ru/irrigatory-cat.html

 8. 1xbet promo code free bet parašė:

  promo code for 1xbet bangladesh. Click Here:👉 https://www.lafp.org/includes/pages/1xbet-promo-code-1xbet-bonus.html

 9. comment obtenir un code promo 1xbet parašė:

  Code Promo 1xBet https://www.planeterenault.com/UserFiles/files/?code_promo_69.html

 10. Money online game https://starburst-slotgame.com/ where you can make money, buy yourself a new phone or car, close the mortgage on your house and only two months, hurry up register and win.

Įrašyti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *